Dzienne archiwum: 12 marca 2018

Żegnaj zimo na rok!

W klasie zakwitły posadzone przez nas hiacynty, a my poszliśmy na sanki. Od zawsze wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu to zdrowie! Dlatego klasa l D w piątek, 2 marca uczestniczyła w wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego. Zaopatrzeni w sanki i popularne „jabłuszka” z radością oddaliśmy się zabawom na śniegu. Wróciliśmy z tych niecodziennych zajęć zmęczeni, ale szczęśliwi.

Szanowni Rodzice,

W związku z prowadzonym od 8 marca b.r. naborem kandydatów do oddziałów przedszkolnych  (klasy 0) i do klas pierwszych w naszej szkole oraz do przedszkola publicznego na ul. Gniewowskiej w Redzie,

w środę i czwartek (14 i 15 marca) w godz. 16.00 – 18.00 Dyrektor Szkoły będzie udzielać informacji i wyjaśnień w sprawie rekrutacji.