Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w XIX Miejskim Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Redzie, Parafię św. Wojciecha w Redzie i Miejski Dom Kultury w Redzie.

Warunki konkursu:

Wszystkie prace należy składać w Zespole Szkół nr 2 do 20.03.2015 r. u p. Izabeli Jarzębskiej – Pawłowskiej w świetlicy szkolnej. Jury oceni prace 24.03.2015 r. o godz. 11.00 w ZS nr 2 i utworzy wystawę szkolną prezentowaną od 24.03.2015 r. do 27.03.2015 r. Wręczenie nagród odbędzie się 29.03.2015 r. (w Niedzielę Palmową) po mszy św. o godz. 12.30 w kościele św. Wojciecha w Ciechocinie, gdzie również zostanie utworzona wystawa.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

1. Przedszkole – zerówka. Temat: dzieciaki budują kurczaki. Kurczaki mogą być wykonane z masy solnej, papieru kolorowego, włóczki itp.

2. Klasy I – III. Temat: Kartka Wielkanocna techniką iris folding. Wielkość kartki – format A4. Przód kartki ozdabiamy wg własnego pomysłu.

3. Klasy IV – VI. Temat: Jajko wielkanocne – praca przestrzenna (grupowa). Technika: każda szkoła otrzymała od organizatora styropianowy szablon jajka, które należy udekorować wg własnego pomysłu.

Wszystkie prace powinny być opisane:

– imię i nazwisko ucznia/uczniów w przypadku kl. IV – VI

– klasa

– nazwa szkoły

– imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego