25 stycznia odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły hol szkolny. Uczniowie z klas 0-III chętnie bawili się na szkolnej sali gimnastycznej.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków, piłkarzy i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadziły dwie animatorki Centrum Tańca SZCZEPAN, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity takie, jak „Naucz mnie” Sarsy ,,Ona tańczy dla mnie’’, czy ,,Bałkanica’’. Podczas imprezy odbył się także pokaz strojów. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek w salach klasowych. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.