2 lutego 2017 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego malucha, dlatego w tym szczególnym czasie, dzieci z klasy IB zaprosiły swoich bliskich i przygotowały dla nich przedstawienie.

Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na występ artystyczny swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Po części artystycznej, uczniowie wręczyli swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki. Wszyscy z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje wnuki, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość do dziadków.

Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Kolejną atrakcją były zajęcia otwarte, podczas których dziadkowie wraz z wnuczętami dekorowali wielkie, tekturowe serca.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Tekst i zdjęcia: J.Oller-Izdebska