13 października, w dniu poprzedzającym Święto Edukacji Narodowej, w Miejskim Domu Kultury w Redzie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta Redy przyznanych uczniom i studentom naszego miasta za osiągnięcia naukowe, sportowe      i artystyczne w ubiegłym roku szkolnym. W gronie wyróżnionych znalazło się dziesięcioro naszych uczniów.

Stypendia naukowe uzyskali: Adriana Płocka, Maciej Banaś i Piotr Rychlicki. Za sukcesy sportowe nagrodzeni zostali: Klaudia Bazychowska, Natalia Krzykowska, Wiktoria Słoboda, Michał Formella, Dawid Michalski i Miłosz Mycio, a stypendium artystyczne otrzymała Marta Kowaliszyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w tak wielu dziedzinach. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.