W plastycznym Wojewódzko – Metropolitalnym Konkursie Biblijnym wzięło udział 37 uczniów z klas 0 – III. Celem konkursu było ukazanie Pisma Świętego jako źródła wiary i zachęta do jego lektury. Uczniowie mieli przedstawić w swojej pracy wybrany fragment z Ewangelii wg św. Łukasza. Prace można było wykonać dowolną techniką.

Wszystkie prace były piękne, a dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Szkolna Komisja Konkursowa  wybrała 5 prac, które zostały wysłane do etapu rejonowego:

Karolina Łuszczewska kl. II b  „Chrzest Jezusa”, Maja Szyjkowska kl. II a „Pierwsze rozmnożenie chleba”, Mikołaj Bladowski kl. I e „Obfity połów”, Gustaw Gębski kl. I c „Chrzest Jezusa”, Maja Olender kl. II b „Pasterze u żłóbka”.

Bardzo miło nam poinformować, że w etapie rejonowym uczniowie uzyskali:

Maja Szyjkowska  – III miejsce w grupie klas drugich

Karolina Łuszczewska – WYRÓŻNIENIE w grupie klas drugich