Dzienne archiwum: 9 grudnia 2019

W piątek 6.12.2019roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Mirosławą Smeja i p. Beatą Rejent włączyli się do Ogólnopolskiej zbiórki żywności organizowanej przez Caritas przy parafii św. Antoniego w Redzie.
Z całego serca dziękujemy uczniom klas 5d: Gustaw Gębski, Michał Rejent, Krzysztof Rybarczyk, Bartłomiej Rutkowski i 5e: Zofia Behmke i Radosław Prabucki za wzorową postawę, życzliwość i poświęcony czas.

Dnia 4.12.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie odbywały się Miejskie Mistrzostwa Dzieci w Halowej Lekkiej Atletyce. Organizatorem rywalizacji był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Zawody odbywały się w kategorii Igrzysk Dzieci.
Nasza Szkoła reprezentowana przez swoich najlepszych zawodników z rocznika 2007 i 2008. Uczniowie brali udział w skoku w dal z miejsca, pchnięcie piłką lekarską, bieg na 30 m, bieg na 600 i 800 m oraz skok wzwyż. Najlepszymi zawodnikami z naszej szkoły były: