Dzienne archiwum: 7 stycznia 2020

9 grudnia 2019 r. klasa I B udała się do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Czekała tam na nich super zabawa w świątecznym klimacie. Jeden z Elfów oprowadził najmłodszych po zakamarkach Wielkiej Fabryki. Podczas tej bajecznej podróży nie zabrakło aktywności ruchowych, zręcznościowych, zagadek logicznych i zadań edukacyjnych.

Czytaj dalej

Grudzień to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W naszej świetlicy też rozpoczęliśmy przygotowania świąteczne. Pojawiła się choinka oraz dekoracje. Podczas zajęć wykonywaliśmy wiele prac plastycznych o tematyce świątecznej, śpiewaliśmy piosenki i rozmawialiśmy o tradycjach bożonarodzeniowych. W naszej galerii znajdują się zdjęcia, na których wspólnie wykonujemy zimową piosenkę, rysujemy węglem z okazji święta górników – Barbórki oraz wykonujemy św. Mikołaja odrysowując nasze dłonie.

Czytaj dalej

W drugiej części listopada przypominaliśmy sobie zasady dobrego zachowania, zwroty grzecznościowe, a przede wszystkim magiczne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, do widzenia. Okazało się, że wszyscy doskonale je znamy.

Czytaj dalej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

plac-zabaw-1

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki