Dzienne archiwum: 12 stycznia 2020

9 stycznia 2020 w klasie III D oraz I B odbyło się spotkanie z policjantami: dzielnicowym i specjalistą do spraw nieletnich. Głównym celem zajęć było bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych.

Czytaj dalej

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Idea pomocy dzieciom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej  jest dla naszej szkoły bardzo ważna. Takie akcje, jak tegoroczny gwiazdor Małego Trójmiasta Kaszubskiego sprawiają,     że możemy tym dzieciom  pomóc chociaż przez  obdarowanie ich drobnym podarunkiem jakim są słodycze i zabawki. To sprawia, że choć przez chwilę mogą poczuć się wyjątkowi i zapomnieć o trudnych chwilach. Przygotowaliśmy  ponad 30 paczek ze słodyczami, książkami i zabawkami.

Czytaj dalej

„Wychowywać to kochać i wymagać”

Szkoła dla Rodziców  to program spotkań dla każdego rodzica, który szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi,  to cykl cotygodniowych 8 spotkań trwających 1,5-2 godzin. Jego głównym celem jest wspieranie rodziców  w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, to także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Czytaj dalej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

plac-zabaw-1

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki