Dzienne archiwum: 14 stycznia 2020

Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka ,w ramach programu  „Cała Polska czyta dzieciom” klasy I-III wysłuchały rozdział z książki Miry Lobe pt. „Babcia na jabłoni”. Powieść dla dzieci napisana przez austriacką pisarkę literatury dla dzieci  opowiada o chłopcu i bardzo nietypowej babci , stworzonej w jego wyobraźni.   Adresowana do młodszych czytelników powieść  przypomina beztroskie czasy dzieciństwa i szalone zabawy.

Tuż przed wyjazdem na ferie zimowe w naszej szkole została zorganizowana zabawa dla klas młodszych . Tematem owej zabawy były : „Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie musieli znaleźć na holu 10 kartek z zasadami bezpiecznego zachowania w czasie ferii i je zapamiętać. Miały  na to 2 przerwy. Wszyscy poradzili sobie znakomicie.

e-mail: sp2reda@wp.pl