Dzienne archiwum: 17 lutego 2020

W poniedziałek, 17 lutego uczniowie klasy 3a wybrali się na wycieczkę do Wejherowa. Podróż odbyliśmy korzystając z komunikacji miejskiej autobusem linii J łączącym miasta Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Na godzinę 10.00 byliśmy umówieni w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Wejherowie na lekcję biblioterapii.

Czytaj dalej

14 lutego tradycyjnie jak co roku odbyły się WALENTYNKI w naszej szkole. Uczniowie pierwszej klasy zbierali kartki w klasach młodszych. Każdy miał okazję wyrażenia ciepłych uczuć także wobec przyjaciół. Walentynki przyniosły wszystkim w szkole dużo radości i uśmiechu.

Czytaj dalej

10 lutego w naszej szkole  została przeprowadzona  akcja zbierania elektrośmieci.  Kolejna już  zbiórka  wypadła znakomicie. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej  udało się uzbierać ogromną ilość zużytego elektrosprzętu.

Czytaj dalej

11 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Powstał on z inicjatywy Komisji Europejskiej. Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu. DBI 2020 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

Czytaj dalej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki