Dzienne archiwum: 2 marca 2020

W lutym tego roku biblioteka szkolna w ramach popularyzacji twórczości Astrid Lindgren ogłosiła Konkurs czytelniczo-plastyczny na projekt okładki do wybranej książki (nie będącej lekturą) tej autorki. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.Uczniowie najpierw wypożyczali książki dostępne w bibliotece szkolnej lub wychowawcy czytali ich fragmenty podczas zajęć lekcyjnych, a następnie dzieci wykonywały okładki wg własnego pomysłu i dowolną techniką plastyczną. Najpiękniejsze prace zostały wyróżnione i nagrodzone oraz wyeksponowane na wystawach w bibliotece i na holu.

Poza tym cały miesiąc bibliotekę zdobiła gazetka poświęcona życiu i twórczości Astrid Lindgren.

Tekst i zdjęcia :K.R-M

REGULAMIN REKRUTACJI KANDYDATÓW DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2020 2021

Załącznik nr 1. Kwestionariusz osobowy kandydata do oddziału przedszkolnego

Załącznik nr 2. Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego