Dzienne archiwum: 3 marca 2020

Osoby zainteresowane rekrutacją do oddziałów przedszkolnych i klas 1 na rok szk. 2020/2021 zapraszamy na spotkanie z Dyrektorem Szkoły w dniu 10 marca (wtorek) o godz. 17.00.

W spotkaniu będą uczestniczyć nauczyciele – wychowawcy klas przedszkolnych i klas I-III.

Dodatkowo – w dniach 11-12 marca, w godzinach 16.00-18.00  będzie możliwość konsultacji z Dyrektorem Szkoły.

Iwona Nowicka

Dyrektor SP 2 w Redzie

W związku ze zgłaszanym przez część rodziców zapotrzebowaniem na możliwość zapisania dziecka na całodzienny (10-godzinny) pobyt w grupie przedszkolnej, informuję, iż w SP2 będzie możliwość utworzenia takiego całodziennego oddziału.

Wobec tego, rodzice składający wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego dziecka 6- lub 5-letniego są proszeni o złożenie wraz z dokumentami rekrutacyjnymi INFORMACJI o tym, jakim wymiarem opieki przedszkolnej są zainteresowani. Możliwe są następujące opcje:

• Pobyt dziecka do 5 godzin dziennie, pełna realizacja podstawy programowej, nieodpłatnie;
  • Pobyt dziecka powyżej 5 godzin – do 10 godzin dziennie; pełna realizacja podstawy programowej, obowiązkowe odpłatne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek). Orientacyjna cena za pełne całodzienne wyżywienie – między 12,- a 15,- zł.

*Dzieci z oddziałów przedszkolnych nie będą przyjmowane na pobyt w ogólnej świetlicy szkolnej.

Iwona Nowicka

Dyrektor SP 2 w Redzie