Dzienne archiwum: 7 marca 2020

W związku z sytuacją zagrożenia zachorowaniami na koronawirusa (SARS-COV-2) oraz na inne wiruso-pochodne choroby (jak grypa), przypominam o konieczności przestrzegania następujących zasad:

• Dzieci chore, przeziębione, kaszlące, z podwyższoną temperaturą, bólem głowy czy brzucha, nie powinny być wysyłane do szkoły.
  • Należy przypominać dzieciom o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny, jak:

– częste mycie rąk z użyciem ciepłej wody i mydła (koniecznie po każdym korzystaniu z toalety!);

– nieużywanie wspólnie z koleżankami/ kolegami butelek z wodą, bidonów, termosów, itp.;

– unikanie dotykania i podawania jedzenia (kanapek, batonów, owoców, itp.) niemytymi rękami;

– ochrona / zasłanianie ust i nosa podczas kaszlu i kichania;

– zachowanie dystansu w kontaktach z osobami przeziębionymi, chorymi;

• Należy zadbać o to, by dzieci miały własne chusteczki higieniczne w szkole.

Iwona Nowicka,

Dyrektor Szkoły.

Przydatne linki:

25 lutego odbyła się Redzka Gala Sportu, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Redy za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2019.

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród osób nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły – Martyna Hildebrandt (kl. V b). Martynka otrzymała Wyróżnienie  za znakomite wyniki w licznych międzynarodowych turniejach tanecznych.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 🙂

e-mail: sp2reda@wp.pl