Dzienne archiwum: 19 marca 2020

Szanowni Rodzice
W przypadku utraty loginu lub hasła do dziennika elektronicznego  proszę w pierwszej kolejności  o kontakt z wychowawcą klasy lub drogą e-mailową: sekretariat@sp2reda.pl
W treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz wskazać czy dane do logowania są dla rodzica czy dla ucznia.
Iwona Nowicka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie

Wobec pojawiających się sygnałów, że nie wszystkie dzieci zabrały do domu swoje podręczniki / ćwiczenia, informujemy, że będzie możliwość zabrania książek ze szkoły dziś i jutro (czwartek i piątek 19-20 marca) w godzinach 13.00 – 15.30. Osoby przychodzące w tym celu do szkoły (dorosłe, nie dzieci!) będą wpuszczane pojedynczo, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Wszelkie trudności techniczne (jak utrata konta w Librusie, kłopoty z odbiorem lub przesyłaniem  materiałów) należy zgłaszać do wychowawców klas, nauczycieli przedmiotów lub do dyrekcji.

W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z zagrożeniem korona wirusem oraz prawdopodobnym znacznym przedłużeniem czasu zawieszenia normalnych zajęć dydaktycznych, w bieżącym tygodniu, zgodnie z sugestiami z MEN, szkoła stopniowo uruchamia zdalne nauczanie dzieci.

Wobec powyższego, uczniowie  mają obowiązek codziennie samodzielnie lub z pomocą rodziców logować się na swoje konto w Librusie Synergia, pobierać wysyłane przez nauczycieli materiały edukacyjne i wykonywać otrzymywane instrukcje i zadania.