Dzienne archiwum: 28 sierpnia 2020

W dniu rozpoczęcia roku będą przyjmowane zgłoszenia dzieci do świetlicy szkolnej. Stanowiska do przyjmowania zgłoszeń będą w holu na wprost wejścia głównego do szkoły.

Rodziców uczniów klas I-III prosimy o zgłaszanie dzieci do świetlicy po kolejnych inauguracjach roku dla danych klas. DRUKI ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY można pobrać ze strony szkoły i wypełnić wcześniej. Będą również dostępne na miejscu. W kolejce obowiązuje dystans i osłona ust i nosa. Wskazany własny długopis.

Z uwagi na trwającą sytuację zagrożenia epidemicznego, bezwzględne pierwszeństwo w przyjęciu dziecka do świetlicy będą miały dzieci rodziców pracujących, szczególnie w miejscach i zawodach związanych z zapobieganiem i zwalczaniem zagrożenia pandemią COVID-19.

KARTA ZGŁOSZENIA_świetlica