Dzienne archiwum: 12 listopada 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie ogłasza konkurs promujący twórczość  Jerzego Ludwika Kerna. Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-VIII.

I moduł – konkurs rysunkowy Ilustrujemy utwory Ludwika Jerzego Kerna skierowany do dzieci z przedszkoli i klas 0-3 szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

II moduł – konkurs na wykonanie grafiki komputerowej (w formie kolażu) promującego twórczość Ludwika Jerzego Kerna dla uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

III moduł – konkurs na nagranie filmu promującego twórczość Ludwika Jerzego Kerna, którego adresatami są uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

Czytaj dalej

Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna, a dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat, dlatego uczniowie klas 0 naszej szkoły przystąpili do nowego programu edukacyjnego i konkursu propagującego te cele oraz nawyk codziennego czytania – „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”.

Czytaj dalej

W środę, 4 listopada uczniowie klas 2 i 3 przystąpili do napisania 2. testu z książek:

Wandy Chotomskiej  Dzieci Pana Astronoma  lub Anny Czerwińskiej-Rydel Słońcem na papierze. Wesoła opowieść o Kornelu Makuszyńskim. W październiku uczniowie mieli do wyboru dwie pozycje,ponieważ lektura podstawowa była trudno dostępna.

Czytaj dalej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki