Dzienne archiwum: 13 grudnia 2022

Za nami II Mikołajkowy Turniej w unihokeja. Jak w roku poprzednim, w skład drużyn wchodziło grono pedagogiczne/pracownicy oraz uczniowie. Przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju nauczyciele wychowania fizycznego rozegrali mecze towarzyskie z uczniami w piłkę nożną.

O 11:50 rozpoczęły zmagania w unihokeja. W tym roku wśród mężczyzn ponownie zwyciężyli nauczyciele – 7:0. Wśród pań tym razem lepsze okazały się uczennice, które zdecydowanie wygrały 5:0.

Dziękujemy za super atmosferę podczas meczy i zapraszamy za rok.

tekst: Łukasz Domagała

zdjęcia: Łukasz Domagała, Róża Ostolska

GALERIA ZDJĘĆ

 

W tym roku Nasze przedszkole brało udział w XXII edycji Szlachetnej paczki. Zebrane ubrania, żywność oraz chemia trafiły już do wybranej przez koordynatorów rodziny. W Ich imieniu pragnę serdecznie podziękować każdej osobie, która dołożyła swoją ‚cegiełkę’ na ten piękny przedświąteczny cel.

Bo… Dobro powraca

Katarzyna Nowaszczuk

W listopadzie grupa 0a po raz kolejny pracowała z robotami Genibot. Tym razem dzieci pracowały w parach- każda z par miała do dyspozycji swoja matę i swojego robota. Dzieci wykonywały proste zadania, układały komendy dla robota i próbowały zaprowadzić Genibota na konkretne pole na macie. Okazało się, że to wcale nie takie proste. To była świetna zabawa i z pewnością powtórzymy takie zajęcia.

Czytaj dalej

Już 5 grudnia grupa 0a rozpoczęła świętowanie Mikołajek wspólnym ubieraniem choinki i dekorowaniem sali. Następnego dnia do sali wkroczyły dzieci ubrane w czerwone stroje, z mikołajkowymi elementami. Tego dnia w sali było baaardzo czerwono i wesoło 🙂 Zajęcia rozpoczęła energiczna rozgrzewka pomocników świętego Mikołaja a następnie w sali powitaliśmy wyjątkowego gościa, który każdemu dziecku wręczył słodki upominek.

Czytaj dalej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki