W czerwcu podsumowaliśmy konkurs techniczny: „Uczeń bezpieczny w drodze do szkoły”.

Miał on na celu: upowszechnianie wiedzy na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły, kształtowanie świadomości i umiejętności poruszania się w przepisach ruchu drogowego oraz kształtowanie odpowiedzialnej postawy wśród uczniów.

Mobilizacja uczniów do twórczego myślenia i poszukiwania twórczych rozwiązań wypadła poza najśmielsze oczekiwania organizatorów konkursu: p. Marioli Struk i p. Lucyny Kurpiewskiej. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za tak liczny udział.

Konkurs skierowany był do uczniów naszej szkoły i odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0-3 przygotowywały pracę plastyczną techniką dowolną, w formacie A3 i  kl. 4-6 przygotowywały makietę przestrzenną.

Fundatorem nagród w konkursie był Marszałek Województwa Pomorskiego, p. Mieczysław Struk oraz Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, za co serdecznie dziękujemy. Nagrody wręczone zostały laureatom na apelu, który miał miejsce 7 czerwca 2018 roku.

Klasy 4-6,

Kategoria: MAKIETA