W dniach 7 – 8 września (wtorek – środa) odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami.

Wtorek – klasy IV – VIII, środa – klasy 0 i I-III. Spotkania odbędą się w przedziale czasowym 17.00 – 19.00. Dokładne godziny oraz numer klasy podadzą wychowawcy w terminarzach klas w Librusie.

– We wtorek (7.09.) o godz. 17.00 na hali sportowej odbędzie się spotkanie informacyjne dot. możliwości organizacji przez szkołę szczepień przeciw COVID-19 dla uczniów w wieku 12 lat i więcej. Zapraszamy zainteresowanych rodziców uczniów z klas VII i VIII.

– W czwartek 9 września o godz. 17.30 – spotkanie nowo wybranych Przedstawicieli klas do Szkolnej Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły (na stołówce).

– W związku z obowiązującymi nadal obostrzeniami sanitarnymi, przypominam, że osoby przychodzące do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk na wejściu oraz osłona ust i nosa i utrzymywanie (w miarę możliwości) dystansu od innych podczas pobytu na terenie szkoły.

Iwona Nowicka,

Dyrektor Szkoły.