„Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy.”

– Ben Carson –

W niedzielę, 07.04.2019 r., uczniowie naszej szkoły po raz czwarty wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku w ramach akcji „Pola Nadziei”.

Naszymi wolontariuszami byli:

• Lena Matysiak z klasy 6a;
  • Marta Jagodzińska, Marta Owoc, Bartosz Baranowski, Filip Bartosik, Patryk Kaletha, Dawid Pergoł z klasy 6b;
  • Roksana Intek, Victoria Procelli, Jowita Resko, Weronika Wicka z klasy 6c;
  • Maja Domżalska, Wiktoria Stefańska, Katarzyna Szabelska, Paulina Trembecka z klasy 7b;
  • Dominika Biłyk, Martyna Lisiecka, Natalia Müller, Kinga Rzeppa z klasy 7c

Opiekunowie wolontariuszy:

• pani Katarzyna Piwecka – Witt
  • pani Kamila Czapiewska
  • pani Beata Jażdżewska
  • pani Magdalena Szornak

Uczniowie tradycyjnie zbierali datki przy parafii Wniebowstąpienia N.M.P. i św. Katarzyny Aleksandryjskiej przy ul. Gdańskiej oraz parafii św. Antoniego Padewskiego przy ul. Fenikowskiego. Wierni jak zawsze chętnie wspierali finansowo podopiecznych hospicjum.

W imieniu pracowników i podopiecznych Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku oraz własnym składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe placówki, a naszym wspaniałym wolontariuszom i ich opiekunom za pomoc i zaangażowanie.