Kadra nauczycielska, r. szk. 2021/2022

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego
Kl. I – III

Jolanta Brojakowska

Elżbieta Józefowicz

Justyna Meiranke

Wioletta Mosińska

Monika Mróz

Joanna Oller-Izdebska

Dagmara Pospieszna-Piątkowska

Barbara Przybylska

Beata Rathenow

   Joanna Słuszewska-Grychta

Ewelina Szreder

Małgorzata Zwolińska

KL. O

 

Magdalena Hnatow

Paulina Kita

Ewa Kończal-Kwiatkowska

Lidia Nowak

Izabela Oberzig

 

 

Język polski

Izabela Dąbrowska

Hanna Jarska

Kamila Kolleck

Katarzyna Kurc

Teresa Piotrzkowska

Izabela Pohl

Justyna Sulewska

Język angielski/ język niemiecki

Anna Blaszke  (j. a.)

Agnieszka Borkowska (j. a.)

Julia Dziubich (j. a.)

Aleksandra Franczuk-Tusk (j. a.)

Magdalena Hnatow (j. a.)

Katarzyna Kurc (j. a.)

Paulina Masztalerek (j. a.)

Bożena Nadolna (j. n.)

Iwona Nowicka (j. a.)

Beata Rejent (j. n.)

Matematyka / Informatyka

Beata Jażdżewska (mat./inf.)

Anna Kondrat  (mat./inf.)

Grażyna Krzebietke

Wojciech Nastaj

Katarzyna Piwecka-Witt

Melania Sikora

Anna Stępniarek  (inf.)

Przyroda, biologia, geografia, chemia, fizyka

Anna Gerber  (geografia)

Ewa Jegierska (chemia)

Piotr Kunikowski (fizyka)

Agnieszka Maliszewska  (geografia)

Anna Molenda (przyroda, geografia)

Stella Mudrak-Cegiołka  (biologia)

Magdalena Szornak  (przyroda, biologia)

Magdalena Tomaszewska (fizyka)

Gabriel Wołosewicz  (chemia)

Historia / WOS

Mariusz Bizewski (hist./WOS)

Barbara Pospieszna-Pyziak

Danuta Basendowska

Agnieszka Siepetowska  (WOS)

Muzyka

   Barbara Tańska

Plastyka, technika

Lucyna Kurpiewska

Anna Lewalska

Dariusz Siata

Beata Zawal-Brzezińska

 

Doradztwo zawodowe / EDB

Rafał Brieger (EDB)

Kamila Czapiewska  (Dor. zawod.)

 

 

Religia

Kamila Czapiewska

diakon Łukasz Franus

ks. Michał Moskiewski

Mirosława Smeja

Wychowawcy świetlicy

Sabina Chylewska

Regina Klamrowska

Barbara Albecka

Barbara Maliszewska

Urszula Kondratowicz

Elżbieta Strzelka

Anna Lewalska

WF / gimnastyka korekcyjna

Anna Bałdyga

Rafał Brieger

Łukasz Domagała

Róża Ostolska

Maciej Paczkowski

Mariusz Wiński

Wiesław Ziętkowski

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Ewa Kardyś – pedagog

Wojciech Muża – pedagog 

Ewa Rój – psycholog

Kamila Budrewicz – logopeda

Karolina Patelczyk – logopeda

 

Wspomaganie:

Anna Bałdyga

Agnieszka Dzionk

Elżbieta Józefowicz

Klaudia Poskróbek

Marzena Predoń-Rojek

Alicja Radzio

Beata Rejent

Bożena Rogowska-Lemiech

Ewa Zielińska

 

Język kaszubski

Janina Czerwionke

Biblioteka

Urszula Kondratowicz

Katarzyna Rendaszka-Miotke

 

 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki