Dnia 13.11 dzieci z naszej szkoły miały okazję wziąć udział w Festiwalu Walta Disney organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Redzie. Był to wspaniały czas pełen radości, talentu i muzyki.

Przygotowania do Festiwalu trwały kilka tygodni. Dzieci z klasy 1d i 3c przedstawiły piosenki z kultowych filmów Disneya. Dzieci pracowały wspólnie z nauczycielami oraz rodzicami, aby nauczyć się tekstów, melodii i choreografii. Było to nie tylko szansa na rozwinięcie ich umiejętności muzycznych, ale także na wzmocnienie więzi w klasach i zespołową pracę.

Wszystkie występy były pełne kolorów, pięknych strojów i uśmiechów na twarzach dzieci.

Publiczność było przejęta i zachwycona talentem i zaangażowaniem naszych uczniów.

Festiwal Walta Disney był nie tylko doskonałą okazją dla dzieci do zaprezentowania swoich zdolności wokalnych, ale także dla ich rodziców, nauczycieli i kolegów z klasy, którzy mogli być z nich dumni. Był to także czas, w którym dzieci mogły zderzyć się z różnorodnością filmów Disneya i poznać różne historie i wartości, które niosą.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów za ich wysiłek, determinację i zaangażowanie w Festiwalu Walta Disney. To był naprawdę magiczny czas, pełen muzyki, radości i wspólnego śpiewania.

Udział w konkursie wzięły:
Maja Matwiejczuk
Zofia Kass
Lena Struck
Rozalia Materak
Magdalena Hildebrandt
Urszula Wendt
Klaudia Kołosowska

Tekst:
Małgorzata Zwolińska

Zdjęcia:
Dagmara Pospieszna -Piątkowska
Małgorzata Zwolińska
Kinga Stefańczyk
Joanna Koj

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki