• Rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci przedszkolnych odbędzie się w dniu 1 września b. r., o godz. 12.00 na terenie szkolnej hali sportowej [ – informacje w Harmonogramie rozpoczęcia roku].
  • Po rozpoczęciu odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców z udziałem Dyrektora szkoły i Pań wychowawczyń. Podczas spotkania omówione zostaną m. in. takie sprawy, jak:

– dostęp Rodziców do e-dziennika Librus i do elektronicznego systemu ewidencji obecności dziecka (iPrzedszkole);

– zasady odpłatności za wyżywienie i za pobyt dziecka powyżej „ustawowych” 5 godzin;

– ogólne zasady funkcjonowania grup przedszkolnych [przyprowadzanie, odbiór dzieci, realizacja podstawy programowej, wyposażenie dzieci przedszkolnych];

• W przypadku potrzeby skorzystania z opieki przedszkolnej w dniu 1 września – proszę informację o takiej potrzebie wysłać mailem na adres: sekretariat@sp2reda.pl do środy 31 sierpnia, do godz. 14.00. W informacji proszę podać przewidywane godziny pobytu dziecka.

– Szkoła zapewni dyżur w godzinach 7.00 – 17.00.

Iwona Nowicka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie