W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem, Wojewoda Pomorski i Pomorski Kurator Oświaty rekomendują nieorganizowanie wycieczek szkolnych oraz nieuczestniczenie w masowych imprezach plenerowych i szkolnych.

Wobec powyższego, Zarządzeniem Dyrektora Szkoły niniejszym wstrzymuję organizację zbiorowych wyjazdów uczniów i odwołuję zaplanowane wyjazdy do kina lub teatru w miesiącu marcu b. r.

Dalsze kroki i decyzje w tym zakresie będą podejmowane po analizie bieżącej sytuacji.

Iwona Nowicka