31 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie, odbyło się rozdanie nagród za udział w Miejskim Konkursie Ekologicznym “Rodzinna Eko-Gra”.

Uczennica naszej szkoly:

Natalia Białas z klasy IIIb uzyskała I miejsce w kategorii uczniów klas I-III.

Razem z mamą Justyną stworzyła grę „3,2.wrzuta!”. Zestaw składał się z: kostki do gry, pudełka po butach, kuleczki i kart zadań.  Zabawa polega na włożeniu do plastikowego kubeczka kostki do gry,  wyrzuceniu jej do pudełka po butach i trafieniu w odpowiednie pole w kartoniku (od czego zależy ilość uzyskanych punktów). Dalej gracz losuje zadanie spośród kart i musi np. podać nazwę kraju zaczynającego się na literę jego imienia, zrobić 5 przysiadów lub powiedzieć coś miłego osobie, która siedzi po jego prawej stronie. Po 5 rundach następuje zsumowanie punktów, a zwycięzca zostaje osoba, która zdobyła ich najwięcej.

Serdecznie gratulujemy Natalce i jej mamie

wygranej w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst I zdjęcia: J.Oller-Izdebska