6 grudnia 2016, o godz. 8:00 do klasy II A przybył niecodzienny gość – Mikołaj. Z wielką radością szykowaliśmy się do tego spotkania: ubraliśmy choinkę, posprzątaliśmy klasę, założyliśmy Mikołajkowe czapeczki. Czekając na gościa śpiewaliśmy piosenki oraz ozdabialiśmy portret Mikołaja.

To był wspaniały, wyjątkowy dzień, pełen radości dzieci. Mikołaj nie miał już wątpliwości, przystąpił do swojego zadania – prezenty trafiły w odpowiednie ręce. Po obejrzeniu paczek i sprawdzeniu ich zawartości obdarowani podziękowali Mikołajowi. Czekamy już  z niecierpliwością do następnego roku na ponowne przybycie Mikołaja do naszej klasy.

Tekst i zdjęcia: B.Albecka