Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z lekcjami, kolejnymi sprawdzianami i ciężką pracą.

Przekonali się o tym uczniowie klas: I d, IV b oraz VI c, którzy wraz ze swoimi wychowawcami spędzili noc w szkole. Odpowiednio wyposażeni (śpiwory, poduszki, przekąski, dobry humor i mnóstwo energii), zaczęli swoją nocną przygodę w piątek 24 listopada.

Początek spotkania wypełniły czynności organizacyjne, po czym zaczęła się wspólna zabawa. Starsi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów wiele atrakcji, m. in. tor przeszkód, wróżby andrzejkowe oraz zawody sportowe. Po wspólnym wieczorze pełnym wrażeń, każda klasa miała czas dla siebie. Klasa I i IV zorganizowały sobie seanse filmowe natomiast klasa VI rozpoczęła zabawę w nocnego „chowanego”. Ciemne hole i zakamarki sprzyjały wielu emocjom.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni. W sobotni poranek opuszczali szkołę z uśmiechem.

Klasy: I d, IV b, VI c

wraz z wychowawcami