Uczniowie klas Va i Ve 23 i 24 września byli na obozie integracyjnym w Garczynie. Razem z opiekunami p. Justyna Sulewską, Beatą Jażdżewską i Różą Ostolską zmagali się z zadaniami rozwijającymi kompetencje miękkie np. współpraca w grupie czy empatia do drugiego człowieka.

Pierwszego dnia zadania dotyczyły przeniesienia piłki po linie z punktu A do punktu B. Kolejne zadanie to grupowe przejście przez sieć. To zadanie wymagało dużo zaangażowania całej grupy. Mieliśmy czas na wspólne gry i zabawy sportowe. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami, śpiewy przy gitarze i spontanicznie dyskoteka. Drugiego dnia uczniowie również zmagali się z zadaniami w grupie. Pogoda i humory nam dopisywały. Szczęśliwi wróciliśmy do domu.