Z dumą przedstawiam osiągnięcia Szymona Rosady, ucznia klasy 6 c, który od 5. roku życia trenuje pływanie. Szymon swoje codzienne treningi rozpoczyna o godzinie 5.30. Wymaga to od niego dużej determinacji, samodyscypliny i poświęcenia. O jego sukcesach czytaliście już wcześniej na stronie internetowej szkoły.

Oto tegoroczne osiągnięcia Szymona:

1 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży w Lęborku, na dystansie 100 metrów motelem;

3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży w Lęborku, na 100 metrów, stylem dowolnym;

1 miejsce w Zawodach Wojewódzkich w Pływaniu w Chojnicach;

3 miejsce w XXIX Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Gdańska;

3 miejsce w zawodach Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie;

2 miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Gdańska w Pływaniu;

3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Kaszuby Swim, pod patronatem Burmistrza Kartuz;

3 miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Gdańska w Pływaniu;

2 miejsce w Lidze Województwa Pomorskiego w Chojnicach.

Szymek, życzymy Ci wytrwałości, gratulujemy wspaniałych osiągnięć oraz trzymamy za Ciebie kciuki w kolejnych zawodach.

Wychowawca i uczniowie klasy 6c

Tekst i zdjęcia: Lucyna Kurpiewska