„Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić

to tylko jedno – MIŁOWAĆ”

– Jan Paweł II –

Jak ten czas szybko mija – to już 5 lat współpracy naszej szkoły z Puckim Hospicjum p.w. św. Ojca Pio.

W tym roku były to wyjątkowe Pola Nadziei, ponieważ nie mogliśmy bezpośrednio uczestniczyć w kwestowaniu na rzecz hospicjum.

Nasi wspaniali Wolontariusze jednak nas nie zawiedli. W ramach tegorocznej akcji Wirtualne Pola Nadziei 2020, przygotowali przepiękne prace artystyczne… nie tylko plastyczne ?

Nasi tegoroczni Wolontariusze to:

• Julian Kupper – klasa 4B
  • Adam Frankowski – klasa 4C
  • Martyna Hildebrandt – klasa 5B
  • Mateusz Frankowski – klasa 5E
  • Radosław Patoka – klasa 6A
  • Julia Konopka, Martyna Gawlikowska – klasa 6B
  • Marta Borzyszkowska, Agata Kopycińska, Kacper Szadkowski – klasa 6C
  • Julianna Ruczyńska – klasa 6F
  • Marcel Dembicki, Dawid Pergoł – klasa 7B
  • Weronika Wicka – klasa 7C
  • Dominik Kupper – klasa 8A
  • Agata Szupryczyńska, Zuzanna Stosik, Filip Okrój, Igor Opoczka, Jakub Patocki – klasa 8B
  • Bartosz Molski, Gracjan Rokita, Oskar Gutowski – klasa 8D

Z okazji naszego 5 – lecia współpracy, Pani Anna Molenda przygotowała film ukazujący te wspaniałe lata, spędzone wspólnie podczas „żonkilowych” akcji.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!!

Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM – NASZYM UCZNIOM, którzy byli i są zawsze z nami, a także  nauczycielom, za pomoc i wsparcie: Pani Kamili Czapiewskiej, Pani Katarzynie Piweckiej – Witt, Pani Grażynie Krzebietke, Pani Izabeli Dąbrowskiej, Pani Beacie Jażdżewskiej, Pani Natalii Miziarskiej oraz Panu Wiesławowi Ziętkowskiemu.

Już teraz zapraszamy Was do udziału we wszystkich akcjach wolontariatu, które odbędą się, miejmy nadzieję, w lepszej przyszłości.

Szkolni Koordynatorzy Wolontariatu

Panie: Anna Molenda i Magdalena Szornak