img

“Nadzieja przychodzi do człowieka

wraz z drugim człowiekiem”

– Dante Alighieri –

W niedzielę 24.04.2016 r., uczniowie klas szóstych naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku w ramach akcji “Pola Nadziei”. Z powodu bardzo dużego zainteresowania i chęci udziału uczniów w akcji, przeprowadzono losowanie, podczas którego wybrano dwunastu wolontariuszy. Z klasy VI a wolontariuszami zostali: Wiktoria Kacprzycka, Małgorzata Sokolińska i Tomasz Sikorski; z klasy VI b: Zuzanna Frankowska, Magdalena Kucyk i Daria Teska; z klasy VI c: Szymon Albecki, Tomasz Rutkowski i Piotr Rzeppa; z klasy VI d: Oliwia Kutyłowska, Maksymilian Domarus oraz Maksymilian Rajtak

Wierni z parafii Wniebowstąpienia N.M.P. i św. Katarzyny Aleksandryjskiej przy ul. Gdańskiej oraz z parafii św. Antoniego Padewskiego przy ul. Fenikowskiego wspomogli ten szczytny cel przekazując naszym wolontariuszom datki do puszek. Każdy darczyńca otrzymał w podziękowaniu żonkila – jako symbol nadziei na nowe życie.

W imieniu pracowników i podopiecznych Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku oraz własnym bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane środki, a także naszym dzielnym i wytrwałym wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc i wielkie serca.

Opiekunowie wolontariuszy:

Anna Jankowska, Izabela Dąbrowska i Magdalena Szornak

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki