W piątek 18 stycznia 2019r. zawodnicy naszej szkoły brali udział w Powiatowych Halowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych. Zawody odbywały się na hali sportowej SP4 Reda. Przyjechało bardzo dużo dzieci z wielu szkół powiatu wejherowskiego.

Naszą szkołę reprezentowali Malak Kalina 30 m i skok w dal, Tartas Zofia 30 m i 600m , Brygoła Amelia skok w dal, Rutkowki Bartosz bieg na 30 m i 600m, Sawicki Adrian bieg na 30 m, Lewandowska Zofia bieg na 600m, Bieszke Daniel skok w dal i 600m, Menzel Grzegorz skok w dal, Urbański Eryk bieg na 30 i 600m , Ryncarz Kacper skok w dal i bieg na 30 m, Kankowska Oliwia bieg na 30 m, Liberska Milena rzut piłka lekarską, Szymon Rosada rzut piłką lekarską oraz Patoka Radosław w rzucie piłką lekarską. Zawodnicy również startowali w sztafecie 4x100m. Najlepszy wynik I miejsce zajęliśmy właśnie w biegu sztafetowym chłopców ( Urbański Eryk, Ryncarz Kacper, Rutkowki Bartosz i Bieszke Daniel) Pozostałe wyniki również cieszą ponieważ większość dzieci zajęła miejsca w pierwszej dziesiątce. Kacper Ryncarz skok w dal VI miejsce, Grzegorz Menzel skok w dal VII miejsce, Amelia Brygołaskok w dal  IX miejsce, Milena Liberska V miejsce w rzucie piłką lekarską oraz Szymon Rosada rzut piłką lekarską VI miejsce.

Opiekunami byli: Róża Ostolska oraz Wiesław Ziętkowski

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!