12 listopada 2019 r. nasi uczniowie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wzięli udział w kolejnym przedsięwzięciu związanym z Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

W ramach naszej współpracy zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w sadzeniu żonkili, które będą przekazywane darczyńcom podczas akcji “Pola Nadziei na Pomorzu”.

Uczniowie klas: VIII b i VIII c w składzie:

• 8b:

– Mateusz Hildebrandt, Miłosz Kunz, Szymon Młyński, Filip Okrój, Jakub Patocki, Łukasz Skórcz;

• 8c:

– Daniela Calabrese, Fabian Czech, Marcin Grubecki, Natalia Grzeszczak, Paweł Janeczek, Franciszek Jóźwiak, Paulina Lejk, Martyna Lisiecka, Natalia Müller, Amelia Orent, Kinga Rzeppa, Wiktoria Słoboda, Dominika Szulc, Alicja Zasowska,

wraz z opiekunami:

– Panią Natalią Miziarską, Panią Magdaleną Szornak i Panem Wiesławem Ziętkowskim,

wybrali się na redzkie ronda – przy ul. Obwodowej oraz ul. Gniewowskiej i posadzili łącznie 400 cebulek kwiatowych. Sadzenie żonkili odbyło się po raz pierwszy w naszym mieście.

Z niecierpliwością czekamy na wiosnę i udział w “Polach Nadziei”.