Nasze zawodniczki we wspaniałym stylu zdobyły złote medale na mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w dwa ognie usportowione i awansowały do półfinałów wojewódzkich!

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanych meczach najlepsze okazały się nasze uczennice. Wygrały cztery spotkania i jedno zremisowały. Za nami uplasowały się zespoły z: Kostkowa, Luzina, Bolszewa, Wejherowa i Rumi.

Po feriach zimowych SP 2 Reda, jako mistrz powiatu, wystąpi w półfinale wojewódzkim. O awans do finału wojewódzkiego rywalizować będzie z najlepszymi szkołami z powiatów: lęborskiego, kartuskiego i puckiego.

Skład: Domżalska Maja, Jagodzińska Marta, Kondrat Wiktoria, Mareczko Kornelia, Płocka Olena, Stanny Zuzanna, Stefańska Wiktoria, Urbanowicz Marta, Warpas Sara, Wicka Weronika

Opiekun: Natalia Miziarska.

POWODZENIA!