5 czerwca w naszej szkole odbył się Sportowy Dzień Dziecka, który dostarczył uczniom klas V i VI mnóstwo emocji i radości. W hali sportowej, gdzie odbywały się rozgrywki, panowała atmosfera zdrowej rywalizacji i wspólnej zabawy.
Wydarzenie to nie odbyłoby się bez pomocy starszych kolegów i koleżanek z klas VII i VIII, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację imprezy. Dzięki nim wszystkie konkurencje przebiegły sprawnie i bez zakłóceń.


Do rywalizacji zgłosiło się aż 12 drużyn, które wykazały się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale również kreatywnością w wyborze nazw. Na boisku mogliśmy kibicować takim drużynom jak: Spalona Zapałka, Minionki, Żywiec Zdrój, Kicie Kocie, Zupa Obiad, Arka, Szczurki i Tytani.
Dziewczęta zmierzyły się w rozgrywkach dwa ognie usportowione, pokazując zwinność i zręczność, natomiast chłopcy rozegrali emocjonujący turniej piłki nożnej. Każdy mecz dostarczał niezapomnianych wrażeń zarówno uczestnikom, jak i widzom.

Sportowy Dzień Dziecka okazał się strzałem w dziesiątkę! Uczniowie bawili się znakomicie, a wspomnienia z tego dnia na długo pozostaną w ich pamięci. Już teraz czekamy na kolejne sportowe wydarzenia w naszej szkole!

Opiekunami były p. Anna Bałdyga oraz Róża Ostolska

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki