03 grudnia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole Panią Beatę Gruchałę – koordynatora wolontariatu akcyjnego oraz wydarzeń lokalnych Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio.

Nasi uczniowie zawsze chętnie biorą udział we wszystkich akcjach na rzecz hospicjum i już od 5 lat współpracujemy z tą placówką.

Pani Beata przyjechała do szkoły, aby opowiedzieć naszym uczniom o codziennej pracy w hospicjum, o jego funkcjonowaniu, a także przybliżyła zagadnienia związane z wolontariatem. Wśród obecnych uczniów było wielu wolontariuszy, którzy uczestniczyli już m. in. w akcji „Pola Nadziei” i „Światełko dla Hospicjum’.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: VI b, VII a, VII b, VII c i VIII c.

Na zakończenie spotkania Pani Beata rozdała uczestnikom upominki, m.in. zakładki do książek i naklejki.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

e-mail: sp2reda@wp.pl