W styczniu i w lutym odbywało się wiele międzyszkolnych zawodów sportowych, w których z powodzeniem startowali nasi uczniowie.

Drużyna chłopców zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Redy w piłce siatkowej oraz w unihokeju. W Mistrzostwach Powiatu w obu tych dyscyplinach chłopcy zajęli bardzo dobre, IV miejsca.

7 marca w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Halowej Lekkoatletyce, w których wzięło udział ok. 250 szkolnych sportowców z całego powiatu wejherowskiego. Byli to najlepsi zawodnicy z zawodów miejskich. W reprezentacji Redy znalazło się aż 11 uczniów naszej szkoły.

Największy sukces ma na swoim koncie Michał Formella, który zajął I miejsce w biegu na 1000 m. Oprócz niego w zawodach uczestniczyli: Maja Domżalska (V m. w biegu na 30 m, IV m. skok w dal, udział w sztafecie 4x100m), Alicja Zasowska (VII m. bieg na 600 m), Paulina Lejk, Kornelia Kreft, Paulina Trembecka (sztafeta), Kacper Klich, Jeremi Wańczyk, Nikodem Ćwik, Alan Potrykus, Oliwier Drzewiecki. Chłopcy startowali w biegu na 30 m, w skoku w dal, pchnięciu piłką lekarską, biegu na 800 m oraz w sztafecie 4×100 m.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

sp2reda@wp.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki