ekoszkoly_logoNasza szkoła dołączyła do Akcji EKOSZKOŁY – zbiórki telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do ponownego użycia lub utylizacji w zamian za nagrody dla szkół biorących w niej udział. Wśród nagród, które może otrzymać szkoła, jest sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne, artykuły biurowe lub książki.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez przekazanie szkole nieużywanych już aparatów zalegających w Państwa szufladach.

Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na wiek, poziom zużycia czy stan techniczny.

W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o zapoznanie się z ulotką, którą otrzymały Państwa dzieci (klasy IV – VI) lub otrzymają Państwo w  najbliższym czasie w szkole (klasy 0 – III).

Zapraszamy również o zapoznanie się z akcją na stronie www.ekoszkoly.pl

Wypełnioną i podpisaną przez Rodzica ulotkę należy dołączyć do przekazywanego sprzętu. Telefony można przekazywać pani Magdalenie Szornak, sala nr 13.

Akcja Ekoszkoły ma nie tylko wymierne znaczenie ekonomiczne, ale również niesie duże korzyści dla środowiska naturalnego – wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

Każda ilość telefonów jest bardzo mile widziana!!! Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym większe i bardziej wartościowe będą nagrody.

Liczymy na Państwa Pomoc!

Telefony-komorkowe