Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie zaprasza uczniów klas zerowych szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pt. „Ekologia wierszem pisana”.

Konkurs odbędzie się 15.04.2015 r. o godz. 10.45 w Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie.

Każda placówka może zgłosić do udziału w konkursie dwóch uczestników ( do 10.04.2015 r. prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, adres placówki wraz z numerem telefonu, autora i tytuł prezentowanego utworu oraz imię i nazwisko wychowawcy klasy zerowej).

Uczestnik prezentuje jeden wybrany przez siebie utwór o tematyce zgodnej z hasłem konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu konkursu. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody a pozostali uczestnicy dyplomy i upominki.

Zapraszamy!!!:)