Dnia 20.10.2021 r. od godziny 10.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie odbywały się Mistrzostwa Redy w Unihokeju w kategorii Igrzysk Dzieci – dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  Oglądaliśmy bardzo  zacięte i emocjonujące pojedynki. W obu meczach lepsi okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Każdy uczestnik został udekorowany medalem, a na ręce kapitanów powędrowały pamiątkowe puchary, które wręczała  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pani Iwona Nowicka . Zwycięskie składy pojadą na zawody powiatowe, gdzie będą reprezentowały nasze miasto. Poniżej prezentujemy wyniki z poszczególnych spotkań oraz zdjęcia, składy i klasyfikację.

Chłopcy :

SP 2  0 –  0  ZSP 1

Dogrywka  0 – 0

Karne 2 – 1

1miejsce SP nr 2 (Opiekun : Wiesław Ziętkowski , Skład :Franciszek Bakulski, Bartosz Borys, Konrad Drewa, Ksewery Fąferek, Szymon Fopka, Mikołaj Olesiak, Dominik Podgórski, Michał Rejent, Filip Szmidt, Jakub Witkowski, Mateusz Wojciechowski.

2miejsce ZSP nr 1

Dziewczęta :

SP nr 2   4  –  2   ZSP nr 1

1miejsce SP nr 2 (Opiekun : Wiesław Ziętkowski, Skład :  Anna Barwińska, Michalina Bulenda, Agata Chojak, Martyna Hildebrandt, Lena Kuldanek, Weronika Odowska, Paulina Reszka, Oliwia Rychlak, Izabela Smentoch, Martyna Wodniczak, Martyna Zabiegała.

2miejsce ZSP nr 1

Mecze dziewcząt i chłopców