W sobotę, 25 maja odbył się VI Piknik Rodzinny, organizowany przez naszą społeczność szkolną. Jak co roku, była to bardzo udana impreza. Na naszych gości czekały liczne atrakcje, m. in. zabawy zręcznościowe dla maluchów, malowanie twarzy i koraliki na zamówienie, mega bańki mydlane, występ uczniów kl. I b i występ regionalny uczniów języka kaszubskiego, wóz strażacki i porady w piknikowej Stacji Zdrowia. Chętni mogli skorzystać z przejażdżki konnej, spróbować swoich umiejętności w strzelaniu z łuku do tarczy lub pograć na instrumentach pod okiem instruktorów z Muzycznego Startera.

Ogromną popularnością cieszył się kiermasz fantowy oraz kawiarenka, która kusiła nie tylko pysznymi ciastami, ale też świeżymi goframi oraz domową grochówką i strogonowem. Młodzi piłkarze rozegrali mini turniej piłkarski, a dziewczęta zmagały się w turnieju w unihokeju. Mieszane drużyny złożone z uczniów, miejskich radnych, rodziców i nauczycieli rozegrały kilka towarzyskich setów w siatkówkę.
W ramach pikniku zebraliśmy rekordową kwotę: 8.500,- zł !!! Pieniądze zostaną przeznaczone na zaaranżowanie gier podwórkowych dla naszych najmłodszych na patio, a być może uda się też przeznaczyć jakąś kwotę na elementy rekreacyjne dla uczniów starszych klas.

Za organizację i przeprowadzenie pikniku serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom oraz występującym dzieciom. Jesteśmy wdzięczni wszystkim firmom i sponsorom, dzięki którym mogliśmy zaoferować dzieciom kilka godzin wypełnionych dobrą zabawą.
W imieniu całej ekipy organizatorów, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej wspólnej zabawie i zapraszamy za rok! J

Rada Rodziców i Społeczność Szkolna ZSP 2

Tekst W. Muża, fot.: J. Czerwionke, W. Muża, M. Wiński,

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM:

– STUDIO FOTOGRAFICZNE „PAN ROBERT” w Redzie

– JUBILER „CHEVAL”

– SALON KOSMETYCZNY „BEAUTY AGE”

– „STACJA ZDROWIE”

– STAJNIA „PEGAZ”

– SALON FRYZJERSKI „EUFORIA”

– PALARNIA KAWY „OLLE CAFE”

– CUKIERNIA „SŁODKA STREFA”

– LODZIARNIA „MACADAMIA”

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki