14 lutego obchodzono w naszej szkole Walentynki.  Święto to znamy również jako Święto Zakochanych, jednak życzenia można było złożyć także najlepszemu przyjacielowi i przyjaciółce.

Wszystkie walentynkowe „atrakcje” odbyły się podczas długiej przerwy. Funkcjonowała poczta walentykowa, Budka Fotolove i plansza walentynkowa do zdjęć. Spotkanie uatrakcyjniała oprawa muzyczna. Uczniowie z bardzo dużym zainteresowaniem brali udział w atrakcjach, a także przesyłali sobie kartki walentynkowe.

Serdeczne podziękowanie dla pani Katarzyny Piweckiej – Witt oraz grupy uczniów, którzy przygotowali całe przedsięwzięcie, pani Ewie Kończal – Kwiatkowskiej za pomoc w przygotowaniu kartek, a także dla wszystkich uczniów za udział i miłą zabawę.