W środę,22 maja z okazji Tygodnia Bibliotek ,biblioteka szkolna wraz z uczniami klasy 7a (Gosią Papierz, Niną Matuszewską,Agatą Sadowską,Igorem Miętkiewicz,Marysią Konopka,Kornelem Siesickim, Maćkiem Bazychowskim,Dorotą Sadowską,Alą Kreft,Kają Fuksińską i Ksawerym Klawikowskim) zaprosiła uczniów klas 0-3 na przedstawienie :”Wiedźma Multimedia”.

Humorystyczna wariacja na temat znanych baśni uwrażliwiająca na zagrożenia związane z nadmiernym korzystaniem z nowych mediów zainteresowała zarówno najmłodszych odbiorców, jak i tych trochę starszych.

Przedstawienie zostało wystawione z udziałem żywych aktorów i kukiełek (uczniowie grali po dwie role). Podróż z przygodami po krainie baśni zakończyła się happy end’em,a jej uczestnicy wrócili do Bajkowego Lasu z największym skarbem- KSIĄŻKAMI I ZGODĄ!

 

Korzystając ze wspólnego spotkania w tak licznym gronie, po występach Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody ( ufundowane przez Radę Rodziców) uczestnikom ostatnich konkursów bibliotecznych:”Zabierz książkę na spacer” i „Piszemy klasową książkę”.

Dziękujemy Aktorom i uczestnikom konkursów, gratulujemy zwycięzcom!

Biblioteka szkolna

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie

Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkole nr 3

ul. Zawadzkiego 12

84-240 Reda

tel./fax  58 678-30-66

e-mail: sekretariat@sp2reda.pl

ARCHIWUM

lepsza szkoła

logo_dziecko_w_siecisieciaki