We wtorek 22 października 2019 roku o godzinie 9:00 na Mosirze w Redzie odbyły się zawody powiatowe- Turniej piłki nożnej- „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nasi chłopcy z rocznika 2010/2011 spisali się na tym turnieju rewelacyjnie. Po pokonaniu wszystkich drużyn zgłoszonych do turnieju zajęli bezapelacyjnie pierwsze miejsce – zdobywając największą ilość bramek w całym turnieju.

Na zakończenie chłopcy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Jako zwycięzcy eliminacji powiatowych awansowali do finałów wojewódzkich- które na wiosnę odbędą się w Gdańsku na stadionie Lechii przy ulicy Traugutta. Życzymy powodzenia.

Skład zespołu: Fopka Szymon, Formela Ksawery, Hnatow Paweł, Mej Olaf, Podgórski Dominik, Rożenko Tomasz, Szwarc Bartosz, Tutkowski Kornel, Walczewski Michał,Wojciechowski Mateusz

W czwartek 24 października 2019 roku o godzinie 9:00 na Mosirze w Redzie odbyły się natomiast zawody powiatowe Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” dla chłopców z rocznika 2008/2009( to jest kategoria U12) Do rywalizacji stanęły zespoły z całego powiatu. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze- zajmując po bardzo zaciętej rywalizacji wysokie trzecie miejsce. Na zakończenie zawodów chłopcy zostali udekorowani medalami oraz dyplomami.

Skład zespołu: Bieszke Daniel, Boguszewski Konrad, Borys Bartosz, Gębski Gustaw, Jaworowski Szymon, Kreft Konrad, Menzel Grzegorz, Menzel Krzysztof, Sawicki Adrian, Urbański Eryk