Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji zorganizowanej przez Fundację Mam Marzenie, bo nie jest im obojętny los dzieci cierpiących na choroby, które zagrażają ich życiu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia zorganizowaliśmy zbiórkę nowych pluszowych maskotek dla małych pacjentów Trójmiejskich szpitali, w których leczą się Marzyciele (podopieczni Fundacji Mam Marzenie).

Mamy nadzieję, że zebrane dary pozwoliły im choć na chwile zapomnieć o swoim cierpieniu i  spełniły ich marzenia. Wolontariuszom Fundacji Mam Marzenie uczniowie przekazali również zabawki swego dzieciństwa. Pluszowe maskotki, lalki, gry, układanki powędrowały na święta do uboższych rodzin podopiecznych Fundacji. Wierzymy, że przekazane dary okazały się interesujące i wniosły w ich życie wiele niezapomnianych, przyjemnych chwil. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, zarówno tego obdarowanego, jak i tego darującego.

Koordynator akcji: Jolanta Brojakowska