Uwaga! Do 7.03.2014 r. w naszej szkole zbieramy elektrośmieci czyli elektroodpady – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Przyjmujemy:

1. Wielkogabarytowe urządzenia AGD np. chłodziarki, lodówki, zamrażarki (sprzęt musi być kompletny tj. z agregatami), grzejniki elektryczne, zmywarki, kuchenki.
  2. Małogabarytowe  urządzenia AGD np. odkurzacze, frytkownice, żelazka, depilatory, golarki, zegarki.
  3. Sprzęt telekomunikacyjny i teleinformatyczny np. komputery, drukarki, telefony(stacjonarne i komórkowe), faksy, kalkulatory.
  4. Sprzęt RTV np. telewizory, dyktafony, kamery, instrumenty muzyczne.
  5. Narzędzia elektryczne i elektroniczne np. wiertarki, piły, kosiarki, lutownice.
  6. Zabawki i sprzęt sportowy np. kolejki elektryczne, gry video, kieszonkowe gierki.

Klasa, która zbierze najwięcej sprzętów otrzyma nagrodę. Akcję wspiera m.in. Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” oraz Eko Dolina.