W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie obchodzi swoje 55-lecie. Z tej okazji pragniemy zaprosić do udziału w obchodach Jubileuszu byłych nauczycieli i pracowników, absolwentów oraz przyjaciół szkoły.

Uroczystość jubileuszowa odbędzie się 29 listopada 2019 r. w murach SP 2 przy ul. Zawadzkiego 12 w Redzie według następującego programu:

1. 10.00 – Msza św. w kościele p. w. Św. Antoniego Padewskiego w Redzie;
  2. 11.15 – Gala Jubileuszowa w hali sportowej SP 2;
  3. 12.30 – „Dawnych wspomnień czar…” – Spotkania byłych i obecnych pracowników oraz absolwentów. Zwiedzanie szkoły. Poczęstunek.

W celu ułatwienia organizacji uroczystości, osoby chętne do udziału w obchodach prosimy

o zgłoszenie się do 26 listopada drogą mailową lub telefoniczną, podając następujące dane:

– imię i nazwisko,

– status (były nauczyciel/ pracownik, absolwent – rok ukończenia szkoły, sympatyk szkoły),

– adres e-mail lub / i telefon kontaktowy.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: sp2reda@wp.pl   lub pod telefonem: 58 678 60 33.

Osoby zgłaszające się proszę o zapoznanie się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dla celów organizacji jubileuszu 55-lecia szkoły. Klauzula dostępna: POBIERZ

W imieniu Społeczności SP 2 w Redzie,

Iwona Nowicka, Dyrektor Szkoły.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie