Na początku listopada przygotowywaliśmy się do obchodów 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wykonywaliśmy prace plastyczne z godłem naszej ojczyzny, słuchaliśmy opowiadań i wierszy o tematyce patriotycznej, przypomnieliśmy słowa hymnu państwowego oraz przygotowaliśmy flagi narodowe.

Tydzień patriotyczny zakończyły uroczyste apele klas 0-3 oraz 4-8.

W kolejnym, tygodniu przenieśliśmy do świata bajek, tak bardzo lubianych przez nas opowiadań       i historii. Usłyszeliśmy wiele znanych i nieznanych opowieści, np. Przygody Koziołka Matołka. Oglądaliśmy także niektóre ulubione bajki w TV i na DVD. Wykonywaliśmy prace plastyczne oraz kolorowanki z ulubionymi postaciami z bajek.

W świetlicy spędzaliśmy również czas na znanych i lubianych zabawach ruchowym. Było mnóstwo zabawy, śmiechu i dobrego humoru.