We wtorek, 13 października  2020 roku, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole zorganizowaliśmy Urodziny Kubusia Puchatka- happening literacko-teatralny przy aktywnym udziale chętnych uczniów, którzy przebrali się za swoje ulubione postacie z książek i bajek o Kubusiu Puchatku. W tym dniu Bibliotekarz odwiedzał poszczególne klasy czytając jeden z rozdziałów książki. Poza tym uczniowie z klasy „0”a i 2 c wykonali prace plastyczne zainspirowane jedną z przygód Kubusia.

Celem tego wydarzenia było zwrócenie uwagi na problem czytelnictwa wśród dzieci oraz na znajomość postaci literackich.

W tym roku szkolnym,podobnie jak w ubiegłym, najlepiej do obchodów Urodzin Kubusia Puchatka przygotowała się klasa 2a

Tekst i zdjęcia K.R-M